Přinášíme obchodníkům radost z prodeje

Vyzkoušejte GRATIS

KlikWeb (Webmailátor)

aplikace-webmailator

Proč KlikWeb (Webmailátor)?

KlikWeb je sofistikované a přitom intuitivní řešení pro Vaše obchodování. Je nadčasovým spojením Vašeho webu a odesílače emailů.

Během několika okamžiků si naklikáte svůj vlastní moderní web se špičkovým designem, který hrdě obstojí  i těm nejpřísnějším kritériím dnešní společnosti. S ním budete již snadno odesílat Vaše brilantní emaily a budouvat mezi potenciálními zákazníky důvěru a svou značku.

Tuto aplikaci vyvinuli obchodníci speciálně pro obchodníky. Usnadní Vám Vaší komunikaci, získáte image specialisty a budete považován za odborníka ve Vašem oboru (díky tomu získáte řadu nových a lukrativních zákázek). Jako bonus k tomu ušetříte velké množství nákladů i času. S maximální pečlivostí dbáme o Vaše pohodlí.
 

Co KlikWeb umí?

Během chvilky sestaví Váš web

Stačí vyplnit pár jednoduchých informací, vybrat si šablonu a Váš obchodnický web je během několika minut na světě.  Díky propracovanému redakčnímu systému máte vše absolutně pod kontrolou. Můžete měnit obsah svého webu jednoduše pomocí několika kliknutí. Kdykoliv a odkudkoliv na světě. Při vývoji této aplikace jsme kladli maximální důraz na jednoduchost, intuici i ergonomii.
 

Sbírá kontakty na Vaše budoucí zákazníky

Pokud máte pro Vaše zákazníky ebook zdarma, KlikWeb se postará o to, aby byl na Vašich stránkách vždy vidět. Výměnou za jeho stažení sbírá od Vašich budoucích zákazníků kontakty, na které můžete okamžitě začít posílat zajímavé emaily a budovat tak svou značku a důvěru.
 

Píše za Vás články, automatizuje obsah Vašeho webu

I když jste na dovolené, ležíte u pláže nebo běháte po horách, máte neustále nový a aktualizovaný obsah svého webu. Objevují se tam nové fantastické články z Vašeho oboru, které ohromují Vaše budoucí zákazníky. A to aniž byste napsali jediné slovo. KlikWeb jde ale ještě mnohem dál. Tyto články umí automaticky rozesílat na Vaše kontakty. O Vaši značku a důvěru je tedy dokonale postaráno, zatímco Vy se můžete věnovat třeba sobě, své rodině nebo jiným důležitým věcem.
 

Odesílá hromadné emaily

Máte nějaké sdělení, které chcete předat všem svým kontaktům? Výborně! Stačí pár kliknutí a během několika vteřin jej díky KlikWebu mají všechny Vaše kontakty ve své emailové schránce.
 

KlikWeb v kostce:

  1. Jednoduchý redakční systém Vašeho webu

  2. Hromadné odesílání zpráv

  3. Sběr Vašich kontaktů

  4. Stará se o obsah Vašeho webu

Vyzkoušejte GRATIS

Kontakty

Máte nějaký dotaz, stížnost nebo přání? Neváhejte nás kontaktovat.

Adresa

Digitální obchodník, s.r.o.

Pod Všemi svatými 603/40, Severní Předměstí

301 00 Plzeň

IČ: 03242455

Telefon

ČR: +420 733 595 818, +420 733 595 805
Voláte ze zahraničí? Neutrácejte. Pošlete SMS, zavoláme zpět.


2022 © Digitální obchodník - Všechna práva vyhrazena
Webdesign Webdesign, tvorba webových stránek - RTsoft s.r.o.
Zpět nahoru