Přinášíme obchodníkům radost z prodeje

Vyzkoušejte GRATIS

WordPressátor

aplikace-wordpressator-3

Proč WordPressátor?

S WordPressátorem Vás bude tvorba webu jednoduše bavit. WordPressátor je totiž aplikace pro tvorbu webu s obrovským množstvím funkcí. Dokážete v něm vytvořit spoustu věci, které Vás napadnou.

Jednoduchá ovladatelnost a nespočet možností je dána tím, že WordPressátor využívá šablonu Thrive. Tuto šablonu si samozřejmě můžete do svého WordPressu za roční poplatek nainstalovat, ale bez podpory a dalších vychytávek, které v sobě WordPressátor má.

Není jednodušší cesta začít využívat WordPressátor?

Co šablona Thrive všechno umí? 

 

Drag & Drop řešení aneb Snadné přetahování prvků do stránky

Není nic jednoduššího, než si pomocí myši seskládat web podle svých potřeb. Kurzorem si chytnete prvek, přetáhnete ho do stránky a puštěním tlačítka myši ho umístíte tam, kam chcete. Už nepotřebujete složitě vymýšlet a nastavovat pozice lišt, obrázků, textu, zápatí, tlačítek, upoutávek nebo reklam. Stránku si jednoduše poskládáte podle svého gusta. 

Úpravy ve front-endu aneb Co vidíte při úpravách, to uvidí čtenář při zobrazení stránky

Konec složitých úprav v hůře přehledném kódu. Web už si teď editujete přímo. Zkrátka kliknete, kam potřebujete a píšete, mažete, přidáváte grafiku. Už by se vám tedy nemělo stát, že si postavíte web, který bude vypadat jinak, než chcete. Je to přehledné, jasné a rychlé.

Šablony pro landing page aneb Profesionály vytvořené šablony pro konkrétní účel stránky

Podle toho, jaký účel daná vstupní stránka má, si vyberete již velice dobře vyladěnou šablonu. Snadno si ji přetahováním prvků stránky můžete upravit a vylepšit. Vše je srozumitelné a jednoduché, určené k téměř instantnímu použití. Najdete zde například šablony pro vstupní stránky, kam posíláte zájemce, které jste zaujali svou reklamní kampaní. Vyberte si ideální šablonu podle toho, co chcete, aby návštěvníci na stránce udělali (konverze) – zadali e-mailovou adresu, koupili si produkt, vyplnili dotazník pro zpětnou vazbu a podobně.

Automatická komprese obrázků aneb Už nemusíte sami hlídat a měnit datovou velikost obrázků

Šablona Thrive sama ohlídá, aby byly obrázky dobře čitelné a zároveň nekladly velké nároky na data. Příliš veliké obrázky mohou způsobit problémy se zobrazováním, například při pomalém připojení či na mobilních zařízeních s omezeným rozlišením obrazovky či dat pro stahování. WordPress umožňuje i bezztrátovou kompresi. Jednoduše řečeno – o velikosti obrázků se už nemusíte sami starat.

Integrované plug-iny aneb Vestavěné zásuvné moduly

WordPress nabízí širokou paletu nadstavbových funkcí, ale v portfoliu Thrive máte jistotu, že budou navzájem spolupracovat. Všechny nástroje budou fungovat v harmonii. Nebudou si překážet, ale budou se smysluplně doplňovat.

Barevné úpravy designu aneb Profesionální a pečlivě vyladěná grafika

Thrive nabízí barevná schémata připravená experty v oboru. Jsou vyvážená, funkční a atraktivní. Navíc si je znovu můžete upravovat podle svých představ. Nepotřebujete tedy žádnou grafickou průpravu a nemusíte se bát, že uděláte negativní dojem nebo že budou některé důležité texty nečitelné, případně že budou poutat málo či naopak příliš mnoho pozornosti.

Responzivní web aneb Stránky fungující na všech přístrojích

Aby návštěvníci neodcházeli frustrovaní z vašeho webu, na kterém jim něco důležitého nefunguje, je třeba zajistit správné zobrazování na všech typech přístrojů. Thrive kromě optimalizovaného zobrazení zajistí, že budou zejména nadstavbové funkce k dispozici jen na takových přístrojích, kde dávají smysl a dobře fungují. Neodradíte si tak například zákazníky, jimž by na mobilním telefonu vyskočil dotazník, který na displeji nejde vyplnit. Po zavření prohlížeče už by se k vám takový zájemce nemusel nikdy vrátit. To vám díky responzivitě nehrozí.

Thrive Leads aneb Směrování návštěvníků webu

Modul Thrive Leads vám pomůže ukázat čtenářům vašich stránek cestu tam, kam potřebujete. Pomáhá tedy k vyšší konverzi, a tím i účinnosti stránek. Dosáhne toho pomocí různých speciálních prvků, jako jsou lišty, vyskakovací okna nebo widgety. Ve správný moment tak například požádáte návštěvníka o kontakt, pozvete ho na svou přednášku, vyzvete ho k registraci nebo mu nabídnete zvýhodněnou cenu. Možnosti nastavení jsou velmi podrobné. Pro návštěvníky vašich stránek bude prohlížení pohodlné a vám zajistí, že stránka splní svůj účel.

Wordpressátor jsme ale obohatili ještě o další funkce, ze kterých se můžete těšit. 

 

Co WordPressátor ještě umí?

 

Sbírá kontakty na Vaše budoucí zákazníky

Pokud máte pro Vaše zákazníky ebook zdarma, ve WordPressátoru si jednoduše můžete vytvořit formulář pro jeho stažení, který snadno propojíte s Mailatorem. Okamžitě tedy můžete začít posílat zajímavé e-maily a budovat tak svou značku a důvěru.

Píše za Vás články, automatizuje obsah Vašeho webu

I když jste na dovolené, ležíte u pláže nebo běháte po horách, máte neustále nový a aktualizovaný obsah svého webu. Objevují se tam nové fantastické články z Vašeho oboru, které ohromují Vaše budoucí zákazníky. A to aniž byste napsali jediné slovo. WordPressátor jde ale ještě mnohem dál. Tyto články umí automaticky rozesílat na Vaše kontakty. O Vaši značku a důvěru je tedy dokonale postaráno, zatímco Vy se můžete věnovat třeba sobě, své rodině nebo jiným důležitým věcem.


 

Vyzkoušejte GRATIS

Kontakty

Máte nějaký dotaz, stížnost nebo přání? Neváhejte nás kontaktovat.

Adresa

Digitální obchodník, s.r.o.

Pod Všemi svatými 603/40, Severní Předměstí

301 00 Plzeň

IČ: 03242455

Telefon

ČR: +420 733 595 818, +420 733 595 805
Voláte ze zahraničí? Neutrácejte. Pošlete SMS, zavoláme zpět.


2022 © Digitální obchodník - Všechna práva vyhrazena
Webdesign Webdesign, tvorba webových stránek - RTsoft s.r.o.
Zpět nahoru