Blog Digitálního obchodníka

Chcete být vidět? Víme, jak se dostat na vysoké pozice ve vyhledávačích

binoculars-1209011_640

Chcete dosahovat vysokých pozic ve vyhledávačích? Tak v tom případě je OBSAHOVÝ MARKETING téma, které by vás mělo zajímat.

 

 

A co to vlastně je?

 

Obsahový marketing, známý spíše pod termínem Content marketing, se zabývá veškerým obsahem, který máte na svých stránkách, od položek v Menu po informace v Patičce.

 

Základní jednotkou obsahu jsou články. Věřte, že psaní kvalitních článků vám přivede spoustu konverzí. Sami si vzpomeňte, když něco hledáte, něco vás zajímá nebo máte nějakou otázku – obrátíte se na vyhledávač a ptáte se. Zkuste si vybavit otázky, které si asi pokládají vaši potenciální klienti a v článcích jim na tyto otázky odpovídejte. Nebo se rozepište o tématech, o kterých víte, že vaše zákazníky zajímají.

 

Ruku v ruce s články jde logické uspořádání stránek. Stránky prostě musí mít hlavu a patu.

 

 

Nalákat, budovat, podporovat, šířit

 

Cílem Content marketingu je tvořit kvalitní obsah webu, na který nalákáte návštěvníky a zároveň si tím budete budovat značku. To všechno směřuje k dobré online viditelnosti, k více konverzím a tím pádem i k vyššímu prodeji. Kvalitní obsah je dnes totiž jedna z nejdůležitějších položek na cestě k dobrému SEO (k vysokým pozicím ve vyhledávání).

 

Budování obsahu je ale běh na dlouhou trať, celé je to součástí procesu, ve kterém si budujete důvěru u zákazníka, šíříte pověst značky a povědomí o ní. Vytváříte si online klientelu, které nabízíte obsah (např. články, ve kterých zákazníci najdou otázky na své odpovědi) a která se Vám po nějakém čase odmění tak, že vaše služby nebo produkty koupí.

 

Nevíte, jak napsat článek? Poradíme vám jak na to >>>

 

Protože dobrý článek rozhoduje o prodeji.

 

Pokud se na psaní článků úplně necítíte, nevzdávejte to! V Digitálním obchodníkovi píšeme články za vás :) Během chvilky si postavíte vlastní web a naklikáte články, kterých máme plnou knihovnu. Stačí se zaregistrovat do našich aplikací, vše si můžete vyzkoušet na 30 dní ZDARMA.

 

 

 

 

co-kdyz-je-to-jinak-dusan-soucek

facebook

Kontakty

Máte nějaký dotaz, stížnost nebo přání? Neváhejte nás kontaktovat.

Adresa

Digitální obchodník, s.r.o.

Pod Všemi svatými 603/40, Severní Předměstí

301 00 Plzeň

IČ: 03242455

Telefon

ČR: +420 733 595 818, +420 733 595 805
Voláte ze zahraničí? Neutrácejte. Pošlete SMS, zavoláme zpět.


2022 © Digitální obchodník - Všechna práva vyhrazena
Webdesign Webdesign, tvorba webových stránek - RTsoft s.r.o.
Zpět nahoru