Blog Digitálního obchodníka

Mít otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu? V digitálním světě žádný problém.

alcohol-1239418_640

Zákazníkům už nestačí otevírací doba od – do, očekávají přístup 24/7.

 

V dnešní digitální době úředním hodinám odzvonilo. V obchodování po internetu neexistuje cedulka na dveřích ZAVŘENO. V obchodě nebo v kanceláři se řídíte otevírací nebo pracovní dobou ale vaši zákazníci, ať stálí či potenciální, vyžadují přístup k vám 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

Když si o vás chce zákazník zjistit nějaké bližší informace, ve většině případech určitě nepoběží na nejbližší pobočku, ale najde si vás na internetu. V digitální době je totiž vždy OTEVŘENO.

 

Základem všeho je být se zákazníky v kontaktu. Toho docílíte webovou prezentací, kde uvedete základní informace o vás, to vám v nemalé míře pomůže ve sblížení s klienty a v získání jejich důvěry. Důležitou roli hrají kontaktní údaje, které by měl návštěvník na webu snadno najít, aby v případě nouze věděl, že se má na koho obrátit. Nedílnou součástí webových stránek a jejich provozu nonstop je e-mail marketing. Představte si dotaz zákazníka právě mimo „úřední hodiny“, okamžitá odpověď není nutností, ale automatická zpráva o tom, že se požadavek nikam neztratil, a že se bude řešit co nejdříve, to nikdy neuškodí.

 

Jedná se o strategii e-mail marketingu, která hraje v komunikaci se zákazníky důležitou roli. Nespočívá jen v odesílání automatických odpovědí a newsletterů, ale také v péči o klienta. Jednou už u vás třeba něco koupil. Tím, že mu to občas připomenete, mnohonásobně zvýšíte šanci, že se k vám v budoucnu vrátí.

 

Možnost vytvořit si webovou prezentaci a vyzkoušet si nástroj na e-mail marketing, který umí mnohem víc než jen automaticky rozesílat newslettery, můžete u nás na 30 dní ZDARMA.

 

 

Chci vyzkoušet na 30 dní ZDARMA

 

co-kdyz-je-to-jinak-dusan-soucek

facebook

Kontakty

Máte nějaký dotaz, stížnost nebo přání? Neváhejte nás kontaktovat.

Adresa

Digitální obchodník, s.r.o.

Pod Všemi svatými 603/40, Severní Předměstí

301 00 Plzeň

IČ: 03242455

Telefon

ČR: +420 733 595 818, +420 733 595 805
Voláte ze zahraničí? Neutrácejte. Pošlete SMS, zavoláme zpět.


2022 © Digitální obchodník - Všechna práva vyhrazena
Webdesign Webdesign, tvorba webových stránek - RTsoft s.r.o.
Zpět nahoru