Blog Digitálního obchodníka

Na internetu už nic nefunguje

Internet nefunguje aneb velký  internetový experiment.

Na internetu existuje spoustu návodů, které znějí: "Dělejte s Facebookem a podnikání Vám bude fungovat". Ať už si za slovo Facebook dosadíte PPC, SEO, Youtube, sociální sítě nebo e-mail marketing, vždy se takové návody zaměřují pouze jedním směrem.

 

Lidé se do práce nadšeně pustí a pak často zjistí, že jim podnikání na internetu přesto nefunguje. A nefunguje jim z toho důvodu, že své podnikání nezasadí do souvislostí všech těch věcí, které je nezbytné na internetu dělat.

 

Chci se přidat na webinář Velký internetový experiment >>

 

Návody, zaměřené na jednu oblast, jsou ale takové „půlpravdy“. Podnikání na internetu totiž není o tom, že když budete dělat to či ono, tak se stane zázrak. Je to o tom, že na internetu je potřeba různé techniky kombinovat a správně je zasadit do kontextu Vašeho podnikání. Každý obor podnikání je totiž svým způsobem specifický. Proto je nezbytné všechny aktivity uplatňovat v různém poměru, pracovat s každou oblastí jinak.

 

Tak třeba můžete mít precizně nastavené reklamy, opravdu dobře dělat e-mail marketing nebo poutavě příspěvkovat na Facebooku. Jakmile ale někdo přijde na váš web a nepochopí, o čem web je, tak samozřejmě byly všechny vaše předchozí aktivity naprosto zbytečné. Pak se i většina lidí uchýlí k názoru, že podnikání na internetu nefunguje.

 

Jediné, co hodně lidí dělá špatně je, že se na věci nedívají v patřičných souvislostech.

 

My jsme všechny tyto věci dali dohromady. A Pavel Fara vám společně se svými hosty ukáže, co na internetu dělat při různých druzích podnikání tak, aby vám to přinášelo nové zákazníky a nové obchody.

 

A bude u toho legrace. Pavel se totiž vsadil, že jednomu z vás získá 10 zákazníků během 1 hodiny. Přijďte se podívat, jak to Pavel provede. 

 

Chci získat 10 nových zákazníků.

Chci se přidat na webinář >>

co-kdyz-je-to-jinak-dusan-soucek

facebook

Kontakty

Máte nějaký dotaz, stížnost nebo přání? Neváhejte nás kontaktovat.

Adresa

Digitální obchodník, s.r.o.

Pod Všemi svatými 603/40, Severní Předměstí

301 00 Plzeň

IČ: 03242455

Telefon

ČR: +420 733 595 818, +420 733 595 805
Voláte ze zahraničí? Neutrácejte. Pošlete SMS, zavoláme zpět.


2020 © Digitální obchodník - Všechna práva vyhrazena
Webdesign Webdesign, tvorba webových stránek - RTsoft s.r.o.
Zpět nahoru